לסיכו צנרת תהליכית בע״מ - אודות החברה

חברת לסיכו צנרת תהליכית בע"מ הינה חברת בת של קבוצת לסיכו לשמן אשר הוקמה בשנת 1969 בישראל. חברת לסיכו צנרת תהליכית בע"מ ממוקמת בא.ת. קרית גת בסמוך למפעלים הצורכים את שירותנו.

חברתנו עוסקת בתחום אספקה והתקנה של צנרת תהליכית בתעשייה, מלווה ומקימה פרויקטים ברחבי הארץ. כמו כן חברת לסיכו צנרת תהליכית בע"מ נותנת שירותי תחזוקה שוטפת לתעשייה והיא למעשה קבלן חצר במפעלים מובילים בארץ.

לחברת סיכו צנרת תהליכית בע"מ יש אולם ייצור טרומי של קטעי צנרת, ייצור פקודים, מערכות מפעילות שונות וכן חדר נקי לייצור קטעי צנרת נקייה וכן ייצור של פנלים וגז סטיקים.

חברת לסיכו צנרת תהליכית בע"מ מספקת ללקוחותיה פתרונות שונים בשלבי בניית מערכי צנרת לגזים, נוזלים וכימיקלים. כמו כן, חברתנו מספקת פתרונות היקפיים במערכות תומכות נוספות כגון: תכנון, שינוע והצהת מכונות וציודים,תיקי מתקן וכו.

החברה מקצה ממונה בטיחות מוסמך מטעמה להערכת סיכונים ראשונית ובמקרה הצורך ממונה בטיחות צמוד לאתר אשר יודע להעריך את אופי העבודה והסיכונים הכרוכים בה ולשתף בממצאים את העובדים כולם על מנת לשמור על עבודה בטוחה ואיכותית.

בלסיכו צנרת תהליכית בע"מ האיכות הינו חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה – "בצע זאת נכון בפעם הראשונה". אנו מאמינים שתכנון מקדים למשימה מביא לשלמותה.

פרופיל חברה

חברת לסיכו צנרת תהליכית בע"מ הינה חברת בת של קבוצת לסיכו לשמן שהוקמה בשנת 1969 בישראל. חברת לסיכו צנרת תהליכית בע"מ ממוקמת באזור התעשייה בקרית גת בסמוך למפעלים להם אנו מספקים שירותים.

חברתנו עוסקת בתחום אספקה והתקנה של צנרת תהליכית בתעשייה, מלווה ומקימה פרויקטים ברחבי הארץ. כמו כן חברת לסיכו צנרת תהליכית נותנת שירותי תחזוקה שוטפת לתעשייה והיא למעשה קבלן חצר במפעלים מובילים בארץ.

תחומי התמחות

לסיכו צנרת תהליכית בע"מ מבצעת עבודות של תשתיות צנרת בתעשיות המיקרואלקטרוניקה, תרופות, מזון ואנרגיה. כל סוגי הצנרות לרבות פלדה, נירוסטה, נחושת ופלסטיק., צנרת למערכות גז טבעי וכן צנרת לקיטור בטמפ' ולחץ גבוהים. כמו כן יש ברשותנו חדר נקי לייצור מוקדם של מערכות צנרת נקייה.

ריתוך צנרת

לסיכו צנרת תהליכית בע"מ מעסיקה מהנדס ריתוך במשרה מלאה. כמו כן, ברשותנו פרוצדורות ריתוך ורתכים  מוסמכים לכל סוגי הריתוך והחומרים.

חברת לסיכו צנרת תהליכית בע"מ מספקת ללקוחותיה פתרונות שלמים וכוללים בבניית מערכי צנרת לגזים, נוזלים וכימיקלים. כמו כן, חברתינו מספקת פתרונות היקפיים במערכות תומכות נוספות כגון: אביזרים, ברזים, ווסתים, שעוני לחץ ועוד.

איכות ובטיחות הם ערך עליון

החברה מקצה ממונה בטיחות מוסמך מטעמה להערכת סיכונים ראשונית ובמקרה הצורך ממונה בטיחות צמוד לאתר אשר יודע להעריך את אופי העבודה והסיכונים הכרוכים בה ולשתף בממצאים את העובדים כולם על מנת לשמור על עבודה בטוחה ואיכותית.

בלסיכו צנרת תהליכית האיכות הינו חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה – "בצע זאת נכון בפעם הראשונה". אנו מאמינים שתכנון מקדים למשימה מביא לשלמותה.

מנהלת

ללסיכו צנרת תהליכית בע"מ יש מנהלי פרויקטים בעלי ניסיון רב בתעשייה ומערך אנשי רכש ומחסן לוגיסטי המהווים חוליה מרכזית בתשתיות החברה.